Start » Pies, Pies na spacerze

Zabawki dla psa wydające dźwięk w trakcie zabawy

27 maja 2015 0 Komentarzy

Kupując zabawki dla psa nie zawsze musimy stawiać na to, by przynosiły one jakieś korzyści. Niektóre z nich powinny tylko bawić. Takich zabawek znajdziemy całą masę w internecie, a także w sklepach zoologicznych. W tym gronie najpopularniejszymi zabawkami są te marki HappyPet model Wiggly Giggly. Zyskały ona na popularności ze względu na to, że podczas zabawy nimi, gryzienia, rzucania wydają one zabawny dźwięk. Na rynku dostępne są różne zabawki dla psów od tego producenta. Mogą to być piłki, kulki ze sznurkami, a często też zwierzęta o niecodziennych formach idealnych do gryzienia.

Zabawka dla psa z serii Wiggly GigglyJednym z ciekawszych modeli jest prosta piłka wykonana z lateksu od producenta HappyPet. Zabawka dla psa w trakcie gryzienia piszczy, a na swej powierzchni posiada liczne wypustki, które masują dziąsła psa w trakcie gryzienia. Produkt ten jest świetny do nauki aportowania. Ciekawą zabawką, wydającą dźwięk, jest propozycja przyjmująca kształt kuli dźwiękowej od Wiggly Giggly. Wnętrze tej zabawki możemy uzupełnić przysmakami, co sprawia, że w jednej zabawce połączone zostały cechy zabawki behawioralnej i tej, która wydaje dźwięki. W przypadku takiego rozwiązania pies ma dwa bodźce do zabawy, co dodatkowo go nakręca. Zabawka dla psa może nie ma porywającego kształtu, jednakże została wykonana w kolorach, które przyciągają uwagę zwłaszcza z punktu widzenia psa. Sprawdź, która z tych zabawek przypadnie do gustu twojemu psu.

Zabawki dla psów marki HappyPetInnym przykładem dość nietypowej zabawki dla psów, również od HappyPet, jest kurczak na jednej nodze, który przyjął formę dosyć wydłużoną, wręcz spłaszczoną, tyko po to, by pies mógł go gryźć, przeżuwać. W trakcie zabawy zabawka wydaje głośny, wysoki pisk, który dodatkowo pobudza psa i zwraca jego uwagę zachęcając tym samym do aktywniejszej zabawy. Podłużny kształt zabawki doskonale sprawdza się także podczas nauki aportowania. Pies łatwo może złapać zabawkę w locie, a i właścicielowi jest dobrze nią rzucić. Tego typu produkt dostępny jest w różnych kształtach i kolorach. Na przykład może przyjąć formę małpki, słonia, tygrysa lub osła. Ciekawe dźwięki jakie wydają zabawki przyciągają uwagę naszego pupila i stają się dla niego bardzo atrakcyjne. Zabawa jest doskonałym uzupełnieniem tresury psa, jak również może być nagrodą za dobrze wykonane polecenie.

Tam gdzie podczas zabawy, nadmiernie pobudzony pies zaczyna uporczywie szczekać, przez co staje się utrapieniem dla otoczenia znajdzie zastosowanie elektroniczna obroża antyszczekowa polskiej marki EasyPet, która szybko i skutecznie zapanuje nad psem również pod nieobecność jego właścicieli. Trzeba bowiem pamiętać, iż szczęśliwy pies nie może uporczywie niepokoić domowników lub sąsiadów.


Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.