Start » Tresura psa

Tresura psa

Tresura psa. Czyli wszystko o tym jak trenować psa. Jak pozbyć się jego niechcianych zachowań i czego użyć do opanowania jego złych nawyków. 

Jak wiadomo młody pies potrzebuje jak najwięcej kształcącej go zabawy, naszego zainteresowania i wspólnych ćwiczeń. Im więcej pozytywnych nawyków nabierze pies w okresie szczenięcym tym mniej problemów w przyszłości. Czasami jednak błędy popełnione w okresie dorastania psa skutecznie przenoszą się na późniejsze kłopoty z naszym pupilem. Niekiedy również dołącza do nas pies, który posiada już pewne nawyki i przyzwyczajenia – nie zawsze możliwe do zaakceptowania. Prowadzenie tresury psa w późniejszym czasie jest oczywiście możliwe do przeprowadzenia ale jest to często i kosztowne i czasochłonne. Część problemów z psem na pewno rozwiążą takie urządzenia do tresury jak elektryczna obroża dla psa, obroże antyszczekowe czy systemy ograniczające ucieczki psów poza działkę i elektryczne pastuchy chroniące ogród i nasze rośliny przed nadmiernie rozbawionym psem.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.