Start » Szczekanie

Sprayowa obroża antyszczekowa

17 stycznia 2013 0 Komentarzy

Jeśli posiadasz psa, który uwielbia szczekać bez powodu, nie jesteś sam ze swoim problemem. Wiele psów uwielbia wyć w nocy bez powodu. Wydawać by się mogło, że to problem nie do pokonania, bo jak wytłumaczyć psu, że świecący księżyc nie jest żadnym zagrożeniem i nie trzeba szczekać pół nocy. Z pomocą przychodzą nam wszelkiego rodzaju obroże antyszczekowe, które pozwalają wyeliminować problem szczekania i wycia bez żadnej przyczyny. Część modeli opiera się na wysyłaniu impulsu korekcyjnego, ale istnieją też takie, które podają psu dawkę nieprzyjemnego zapachu, który skutecznie przerywa uciążliwe dla naszych uszu wycie.

Skończ z uporczywym wyciem psaTego typu urządzenie to wydatek rzędu kilkuset złotych, ale wart swojej ceny. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum internetowe poświęcone stosowaniu obroży antyszczekowych i zapoznać się z opiniami użytkowników. Każdy z nich chwali sobie działanie obroży, dzięki któremu sąsiedzi przestali narzekać na szczekanie psa, które rozchodzi się nocą po klatce schodowej. Jednym z modeli, którymi warto się zainteresować, jest oferowana przez markę PetSafe obroża Deluxe Bark Collar. Posiada wbudowany czujnik szczekania, dzięki czemu podaje dawkę drażniącego zapachu tylko wtedy, kiedy nasz czworonożny przyjaciel rozpoczyna uciążliwe szczekanie lub wycie.

Canicalm Spray - antyszczek bez impulsówFirma Num’axes proponuje właścicielom rozszczekanych psów obrożę Canicalm Spray. Czujnik dźwięku powoduje uwolnienie sprayu zawsze, kiedy pies rozpocznie swoje ujadanie. W tym przypadku mamy do wyboru zapach sprayu, który ma posłużyć do oduczenia pupila złego nawyku. W ofercie znajdują się trzy zapachy: neutralny, cytrynowy oraz lawendowy. Produkt posiada oczywiście certyfikat ECMA, co gwarantuje nam bezpieczne stosowanie produktu bez uszczerbku na zdrowiu naszego ulubieńca.

Inną propozycją jest Spray Collar marki Innotek. Tutaj także możemy wybrać zapach sprayu. Do wyboru są zapachy: cytrynowy oraz neutralny. Zasada działania przedstawia się identycznie jak w poprzednich modelach. Jest to skuteczny sposób na oduczenie szczekania zwierzęcia, które najwięcej bodźców z otaczającego świata odbiera właśnie poprzez węch. Warto zapoznać się z szeroką ofertą, jeśli wycie naszego pupila dokucza nam oraz naszym bliskim i sąsiadom.


Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.