Start » Tresura psa

Obroże elektroniczne pomocne przy tresurze

29 maja 2012 0 Komentarzy

Każdy właściciel ma większe lub też mniejsze problemy ze swoim psem. Niestety każdy pies, nawet najbardziej posłuszny może sprawić wiele kłopotów. Mówimy tu przede wszystkim o intensywnym szczekaniu. Jest to problem zwłaszcza wtedy, gdy mieszkamy w bloku. Niestety sąsiedzi często nie wytrzymują i każą nam uciszyć psa. Trudno jest zabronić szczekania. Jednakże w obecnych czasach mamy szereg innowacyjnych rozwiązań, jak na przykład obroże elektroniczne, które pomogą Ci wytresować Twojego psa tak, by na komendę przestawał szczekać.

Po co Ci obroża elektronicznaJedną z tego typu obroży elektronicznych jest EasyDog Soft – bez impulsów. Jest to rozwiązanie dla tych właścicieli, którzy nie chcą karcić swego psa impulsami elektrostatycznymi, dźwiękowymi, bądź też zapachowymi. Ten produkt koryguje zachowanie psa jedynie przy pomocy wibracji. Niektórzy treserzy twierdzą, iż jest to świetny produkt dla tych psów, które wcześniej przeszły tresurę z wykorzystaniem zwykłej obroży elektronicznej. Obroża zamiast impulsów elektrycznych wywołuje wibrację, która odczuwalna jest przez niemal każdego psa. W ten sposób właściciel łatwo zwróci uwagę psa w trakcie tresury. Zestaw obroży EasyDog Soft został również wyposażony w bardzo pomocną funkcję podświetlenia obroży. Jest ona niezmiernie ważna w trakcie wieczornych treningów, kiedy to często pies znika z naszych oczu. Na pewno każdy właściciel psa wyprowadza go po zmroku. Również wtedy można wykorzystać obrożę EasyDog Soft. Dzięki użyciu specjalnego przycisku znajdującego się na pilocie podświetlimy ją i już po chwili zauważymy naszego pupila nawet z większej odległości. Zasięg tego produktu to około 200 metrów. Obsługa jest bardzo prosta i na pewno każdy szybko opanuje. Wszystkie funkcje, jakie udostępnia nam obroża zostały ukryte w czterech przyciskach. Korzystając z tego zestawu nie musimy wprowadzać własnych ustawień.

Jeżeli chcesz nabyć tego typu urządzenia, zachęcamy cię do odwiedzenia sklepu internetowego Easypet.pl. Znajdziesz tam nie tylko produkty dla psów, ale również i wiele ciekawych informacji na temat tresury. Pomocni konsultanci są praktycznie cały czas do twojej dyspozycji. Korzystając z bogatej oferty tego sklepu masz również możliwość zwrotu towaru. Dany produkt musisz odesłać w ciągu 10 dni. Na pewno do gustu przypadną właścicielom również ciekawe promocje, takie jak chociażby wysyłka za 0 zł.


Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.