Start » Obroża elektryczna, Szczekanie

Obroża antyszczekowa świetną pomocą w walce z ujadaniem psa

16 października 2014 0 Komentarzy

Jeżeli twój pies ciągle hałasuje, szczeka, ujada, warto jest poważnie zastanowić się nad przeprowadzeniem odpowiedniej tresury. W tym pomóc może ci urządzenie od EasyPet, a mianowicie elektryczna obroża antyszczekowa EasyPet NoBark 40.

Obroża antyszczekowa EasyPet NoBark 40Prezentowane przez nas urządzenie sprawdza się doskonale w trakcie treningów z psem. Jeżeli nie wiesz, jak skutecznie z nim postępować, to koniecznie obejrzyj film instruktażowy, a także przeczytaj instrukcję obsługi. Obecnie na rynku spotkać możesz wiele podobnych urządzeń. Jest to spowodowane tym, że właściciele psów coraz chętniej po nie sięgają. Obroża dzięki niewielkim rozmiarom może być wykorzystywana do tresury psów, których waga przekracza 3,5 kg. Przed rozpoczęciem pracy z urządzeniem należy poddać je regulacji. To wówczas regulujesz siłę impulsów, z jaką obroża będzie korygować postępowanie psa. Duża rozpiętość regulacji sprawia, że dostosujesz ją zarówno do ras mniejszych, jak i średnich lub dużych.

Obroża antyszczekowa Num'axesPasek, który znajduje się w zestawie, również podlega regulacji. Dzięki urządzeniu od sprawdzonej europejskiej marki masz pewność, że twoje zwierzę nie będzie mieć żadnych problemów, a i samo urządzenie nie przestanie działać po kilku dniach. Ten model obroży antyszczekowej cechuje się dużą skutecznością. To przede wszystkim dlatego, że została wyposażona w czujnik wibracji krtani. Niestety, niektóre podobne urządzenia go nie posiadają i włączają się wówczas, gdy inne psy szczekają karcąc niepotrzebnie niewinnego psa. W obroży EasyPet, dopiero w momencie, gdy obroża poczuje drganie krtani, podaje ona impuls korekcyjny. Przed nim pojawia się także ostrzeżenie dźwiękowe, które ma za zadanie poinformować psa, że zrobił źle i zostanie skarcony.

Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób postępować z tym modelem obroży, koniecznie sprawdź specjalnie przygotowane filmy instruktażowe. Na kanale EasyPet, producenta obroży, w portalu YouTube, znajdziesz wskazówki dotyczące obsługi poszczególnych produktów tej firmy. Z pewnością pomoże ci to w lepszym zrozumieniu funkcjonowania tego urządzenia, ułatwi jego montaż i ustawienie poszczególnych parametrów.


Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.