Start » Problem z psem

Nowoczsne drzwiczki Staywell dla kotów i psów

20 grudnia 2011 0 Komentarzy

Drzwiczki dla psa czy kota są rozwiązaniem, które w znacznym stopniu może ułatwić życie z naszym pupilem, a i jemu umożliwi więcej swobody w poruszaniu się po domu i ogrodzie. Wybór drzwiczek nie jest jednak zadaniem łatwym. Trzeba się do tego dobrze przygotować, ale to także nie gwarantuje sukcesu w zakupach. Z tego powodu powinniśmy zdecydować się na drzwiczki renomowanego producenta, jakim jest dla przykładu firma Staywell. Jej produkty w każdym wypadku będą dobrym wyborem i będziemy zadowoleni z ich wykonania oraz funkcjonalności. Drzwiczki Staywell wykonane są w taki sposób, by jednocześnie wyglądać elegancko oraz zapewnić właścicielowi czworonoga jak największą funkcjonalność.

Drzwiczki dla kotów - PetSafe Staywell

Firma dodaje do swoich produktów systemy automatycznego otwierania oraz klucze magnetyczne, które pozwolą w stu procentach kontrolować sposób poruszania się naszego pupila pomiędzy domem i ogrodem. Klucze te są rozwiązaniem rewolucyjnym. Drzwiczki pozwalają na ustawienie klapki w czterech opcjach. Pierwsza z nich pozwala tylko na wejście do domu i może być zastosowana w przypadku, kiedy idziemy już spać, a nasz pupil ma jeszcze czas na spacer. Po ustawieniu drzwiczek w tej opcji będzie on mógł swobodnie wrócić do domu, a my będziemy mieli pewność, że w ciągu nocy nigdzie nie wyjdzie. Druga pozycja klucza sprawi się szczególnie dobrze w przypadku, kiedy posiadamy drzwiczki dla kota. Ponieważ zwierzęta te polują w nocy i wtedy są najbardziej aktywne możemy umożliwić im wyjście do ogrodu. Nie chcemy jednak by pupil przybiegał ze swoją zdobyczą do domu, by się nam pochwalić. Właśnie w tym położeniu będzie mógł wyjść, ale drzwiczki nie pozwolą wejść do domu. Kolejne dwa ustawienia to pełna swoboda ruchu w obie strony oraz całkowite zamknięcie drzwiczek.

Jak widać klucze te są bardzo wygodne i pozwalają na dużą kontrolę pupila. Nie są to jednak wszystkie rozwiązania, jakie firma Staywell stosuje w swoich produktach. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest moduł automatycznego otwierania drzwiczek tylko dla naszego pupila. Jest to rozwiązanie oparte na podczerwieni. Aby drzwiczki automatyczne zadziałały, pupil musi nosić, na przykład w formie zawieszki przy obroży, która jest rozpoznawana przez czujnik na drzwiczkach. Wystarczy, że pupil jedynie zbliży się do drzwi, a te natychmiast się odblokują. Oczywiście jest to rozwiązanie, które ma zabronić obcym zwierzętom dostęp do domu. Drzwiczki możemy bez problemu dopasować do każdego domu oraz drzwi, ponieważ producent posiada w swojej gamie wiele kolorów oraz wzorów drzwiczek.


Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.