Start » Tresura psa

Klasyczne sznury – idealne zabawki do przeciągania

28 czerwca 2012 0 Komentarzy

Jeśli posiadamy psa, który uwielbia gryźć i szarpać, warto zapoznać się z ofertą sznurów bawełnianych, jaką znajdziemy na EasyPet. Mogą one służyć do gryzienia, ale także do przeciągania. Psiak zajmie się wtedy zabawką, a nie np. naszymi butami czy meblami. Dla małego psiaka możemy kupić sznur o długości 12,5 cm, który dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Dla większego psa warto zaopatrzyć się w sznur o długości 15 cm. Jest to niewielki wydatek, a może posłużyć zarówno do zabawy, jak też do nauki aportowania. Należy przy tym uważać, aby nie bawić się w przeciąganie sznura z małym psem, którego zęby są słabe, lub ze szczeniakiem, którego uzębienie dopiero się kształtuje. Zabawki z bawełnianych sznurów pomagają także czyścić zęby psa. Ich struktura pozwala również na masaż dziąseł. Możemy dzięki temu zmniejszyć częstotliwość wizyt i weterynarza oraz uniknąć szczotkowania zębów, które zdecydowanie nie jest ulubionym zajęciem czworonogów.

Klasyczne sznury - idealne zabawki do przeciąganiaNa EasyPet dostępne są także bawełniane kule. Splecione ze sobą sznury tworzą strukturę łatwą do gryzienia. Możemy wybrać kolor produktu. Są dostępne trzy wersje kolorystyczne: fioletowa, niebieska i zielona. Sami możemy włączyć się do zabawy i rzucać kulę lub sznur na odpowiednią odległość, aby psiak nauczył się aportować podczas spędzania chwil z właścicielem. Będzie to dla niego niesamowita atrakcja. Inną opcją na wspólną zabawę z psem jest frisbee. Wykonane ze sznura i materiału pomiędzy nim idealnie nadaje się do rzucania i do nauki aportowania. Całość- zarówno bawełniany sznur, jak też napięty pomiędzy nim materiał- to bardzo wytrzymała konstrukcja. Przez to nadaje się do zabawy nawet z dużym psem, który posiada silną szczękę i uwielbia pokazywać to w czasie zabawy np. w przeciąganie. Jeśli chcemy nabyć dla psiaka wyjątkowy aport, możemy wybrać sznur spleciony w kształt kości. Dostępna jest ona w trzech kolorach i na pewno sprawi dużo frajdy naszemu ulubieńcowi. Ponadto w ofercie sklepu EasyPet znajdziemy ringo, które również wspaniale spełnia rolę aportu. Inną opcją są piłki z uchwytem. Całość jest oczywiście wykonana z bawełnianego sznura, który nie uszkodzi zębów ani dziąseł naszego pupila. Zapewnia nam to beztroską zabawę oraz okazję do nauki aportowania. Ponadto odwraca uwagę psiaka od gryzienia butów oraz mebli, skupiając ją na kolorowej zabawce.


Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.