Start » Problem z psem

Drzwiczki, przejście dla dużych psów

26 stycznia 2011 0 Komentarzy

Bardzo często właściciele psów mają problem ze swoimi dużymi pupilami. Ciężko jest kupić im odpowiednią obrożę, smycz czy jakiekolwiek akcesoria. Niedawno na naszym rynku pojawiły się tzw. drzwiczki dla psów i kotów. Jest do doskonałe rozwiązanie dla właścicieli domków jednorodzinnych ale i nie tylko, w blokach również można je zamontować bez najmniejszego problemu. Zadajemy sobie zatem pytanie czy nasz pies ważący około 40 kg. zmieści się w takich przejściach. Otóż tak, są bowiem drzwi marki Staywell specjalnie dla dużych psów, nawet kilka rodzajów. Jedne z nich to typowe przejście otwierające się wyłącznie w dwie strony.

Drzwiczki serii 600 z aluminiową ramą

Występują one w trzech kolorach: białym, srebrnym oraz brązowym w związku z czym można je doskonale dopasować do naszych drzwi w domu. Drugi rodzaj to drzwi z aluminiową ramą, otwierające się również w dwie strony, posiadają one bardzo mocny magnes, który zapobiega niepożądanemu otwieraniu się drzwiczek. Mogą być one stosowane w przypadku nawet największych psów ważących do 100 kg. Drzwiczki te można zastosować również w budzie dla psa co np. zapobiegnie marznięciu pupila zimą. Takie właśnie przejścia to doskonałe rozwiązanie. Dzięki nim nie trzeba ciągle otwierać i zamykać drzwi za naszym pupilem, kiedy będzie miał potrzebę sam wyjdzie z domu. Warto również poradzić się sprzedawcy, aby pomógł dobrać odpowiedni model do danego psa.

Oczywiście jak zawsze należy uważać na tego typu produkty, które są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Często spotkać można podróby wykonane z tworzywa, które bardzo szybko może ulec zniszczeniu. Dobrze jest zwracać uwagę na to czy jest markowy produkt czy nie jakaś chińszczyzna. Nie zawsze bowiem jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Czasem lepiej wydać więcej, ale mieć gwarancję, że jeśli np. drzwiczki się uszkodzą (choć nie powinny) możemy je oddać do naprawy bądź zostaną one wymienione na nowy egzemplarz. Wiadomo, że czasem lepiej zainwestować, ale być zadowolonym i mieć dany produkt na długie lata.


Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.