Start » Tresura psa

Behawioralne zabawki marki Premier

23 kwietnia 2012 0 Komentarzy

Większość zabawek, jakie mamy w domu sprawia psu trudności z przenoszeniem, a nawet jest większa od niego. Warto zapoznać się z ofertą marki Premier, która posiada w swoim asortymencie zabawki stworzone z myślą o małych psach. Są to lekkie i niewielkie przedmioty, których transport oraz gryzienie nie wymagają dużego wysiłku od naszego ulubieńca. Interesującą propozycją jest skacząca wiewiórka. Tworzywo kauczukowe powoduje, że produkt doskonale nadaje się do gryzienia i szarpania, a przy tym nie uszkadza zębów i dziąseł. Wiewiórka podskakuje w zaskakujących momentach, co wzbudza zainteresowanie zabawką ze strony psa.

Zabawki pełne smakołykówDodatkową atrakcją są ciastka, które wsypujemy do środka. Aby je wydostać, nasz pupil musi się trochę nagimnastykować, poobracać i potrząsnąć zabawką. Wysokość produktu to zaledwie 8 centymetrów, więc nie ma obaw, że nasz mały ulubieniec nie poradzi sobie z gryzieniem, szarpaniem i uwalnianiem smakołyków. Niewielkie rozmiary, bo zaledwie 6 centymetrów średnicy, posiada zabawka o nazwie Twist’n treat. Wsypane do środka przysmaki wypadają podczas odpowiedniego manewrowania przedmiotem. Zajmie to psa na dłuższy czas i na pewno nie będzie się on wtedy nudził. Innym rozwiązaniem jest mały hantel o długości 12 centymetrów, który pies bierze w zęby bez większego wysiłku. Potrząsając zabawką, powoduje wysypywanie się z środka ciastek.

Takie produkty są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są zmuszone raz na jakiś czas zostawić psa samego w domu. Wystarczy, że przed wyjściem do pracy wsypiemy do zabawki ulubione biszkopty naszego pupila, a nie będzie się on zajmował gryzieniem naszych butów i na pewno nie dopadnie go nuda. Ciekawą opcją jest zakup pluszowej piłki Pogo Plush z wbudowaną piszczałką. Specjalna struktura zapobiega szybkiemu zniszczeniu przedmiotu, a lekka waga nie przeszkodzi małemu psu w świetnej zabawie. Małe rozmiary posiada także butelka z wbudowanym sznurkiem, za który pies może szarpać i przenosić zabawkę. Tug-a-Jug można wypełnić ciasteczkami dla psa. Kość Bristle Bone to gryzak, na którym możemy umieścić smakołyki w kształcie krążków. Zróżnicowane kształty produktu zapewniają czyszczenie zębów i masaż dziąseł psiaka.


Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.